Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to wolność jak kraj sprzedany, tzn. rozpieprzony, bezrobocie albo praca za jałmużnę, do tego na własnej działce nie mogę nawet drzewa wyciąć muszę jaśnie państwo prosić o łaskę wycięcia itp. idiotyzmy, żyje ten co umie kombinować itp. uczciwi klepią biedę, pracuję 37 lat i co mam 1400 zł netto i karzą mi się cieszyć, że mam pracę, że nie umieram z głodu dlatego, że jestem uczciwa, jedynie co dobrze żeście zrobili, to to, że młodzież może wyjeżdżać za granicę za chlebem bo dopiero byśmy padali (umierali) z głodu jak muchy, O TO ŻEŚCIE WALCZYLI. Dlaczego dalej nie walczycie tylko siedzicie cicho, bo co, dobrze wam i waszym rodzinom, a to przecież my na dole wszyscy a nie tylko Wy mieliśmy żyć godnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak oni na tą wolność patrzą ja bałbym się w lustro spojrzeć gdy bym taką wolność wywalczył wystarczy popatrzeć kto wyszedł dobrze na tej walce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000164551,urzednik-widmo-u-marszalka-przychodzi-i-podpisuje-liste-nie-ma-nawet-biurka.html to jest wolność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/lublin/n,1000164551,urzednik-widmo-u-marszalka-przychodzi-i-podpisuje-liste-nie-ma-nawet-biurka.htmlto jest wolność
    no waśnie, takich przykładów rozpieprzania naszego kraju mamy mnóstwo , zgroza co oni z nami zrobili,zniewolili gorzej jak za komuny, bo za komuny to dbali też o tych na dole,każdy miał pracę i to na umowę o pracę a nie śmieciówki, praca po 8 godzin a nie po 12-14 godzin, wynagrodzenia na czas, a nie okradanie pracownika. TAKŻE TERAZ O TYM MOŻEMY TYLKO POMARZYĆ, OTO JAKĄ MAMY WOLNOŚĆ, że w zakładzie boimy się gęby otworzyć bo zaraz na bruk, a drugiej pracy nie ma, wypada iść i sznurek założyć. Za komuny jeżeli praca nie odpowiadała bez trudu była druga. Tak jak moje dziecko mówi, ze za komuny to byliśmy rozpieszczani, praca była, mieszkanie w bloku było, emerytura w wieku 6065 lub wcześniejsza i dużo osób ją dostawało, a jak zdrowie fiksowało to bez trudu to renta. TAKŻE KOMUNO WRÓĆ, BO SOLIDARNOŚCIOWCY Z LAT 80 CHCĄ NAS WYKOŃCZYĆ PSYCHICZNIE, FIZYCZNIE I UMYSŁOWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaczecie(płaczesz?) jak dzieci.Ja tam nie narzekam.Mam 4 tyś na rękę.Wystarczyło ruszyć łepetyną i dupsko.Inne kraje bloku wschodniego jak Litwa,Łotwa,Estonia,Słowacja,Czechy,Węgry,Rumunia,Bułgaria mają jak my a są państwami mniejszymi.Obarczać najbardziej winą,trzeba ruskich którzy rozkradli nasz kraj do cna.Po ile Wy macie lat że piszecie takie bzdury? Żyliście za komuny?Chyba nie.A może zwyczajnie schowaliście się do nory i czekaliście na rozwój sytuacji..matoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zawdzięczamy im wolność". Czy to pewne ? 2 połowę XX w. pamiętam doskonale Na styropianie nie spałem, bo zapier.dalałem Działaczami byli osobnicy, którym nie chciało się zapier.dalać w "robocie" - oni ponoć "walczyli" Czy mam wymienić nazwiska tzw. działaczy "S" z regionu lubelskiego ? Znałem osobiście Sp. Stasia Węglarza - co z nim zrobili dupki z "S" ? Niech [niektórzy] gnoje nie wypinają piersi do odznaczeń - przepraszam nie dotyczy to odznaczonych i opisanych w tym artykule, ale znam "działaczy" "S", którzy zostali chu.jami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozumcie że podczas komunizmu ludzie niczego nie potrzebowali,bo i tak wiedzieli że tego nie będą mieli bo to były rarytasy nie dla zwykłego śmiertelnika.Aktualnie mamy dostęp do wszystkiego i tego też chcemy.A to wszystko kosztuje.Internet,Telewizja,gry komputerowe,samochody i ogólnie wszystko co na prąd i różne inne wynalazki.Dawniej tego nie mieliśmy i człowiek zadowalał się tym co miał.Życie było o wiele tańsze bo i półki sklepowe były puste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaką wolność oni nam wywalczyli? Taką, ze cały przemysł zniszczony, cały kraj praktycznie jest w rękach Żydów i nie ma już nic polskiego. Polacy wyjeżdżają za chlebem na zachód bo tu nie stać ich z uczciwej pracy wykarmić swoich dzieci i rodzin. Nie wspominając o leczeniu... Taką "wolność" chcecie czcić? Ja taką wolność pier....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki przemysł zniszczony?Cały kraj w rękach żydów?Kogo Ty słuchasz i powtarzasz? Silniejszej gospodarki niż teraz nigdy w Polsce nie było a nawet jeśli,to co ludzie z tamtej gospodarki mieli? A emigracja zawsze była.Skąd w latach 80-90tych w samym tylko Chicago było kilkaset tysięcy Polaków?Nie ma granic w Unii Europejskiej to i ludzie się przesiedlają.Nawet niemców w Belgii czy Holandii jest więcej niż Polaków.Uważam że histeryzujecie,choć fakt faktem że niesprawiedliwością jest że w jednym kraju zarabia się więcej kilkakrotnie niż w innym.Ludzie,zobaczycie,władza jesienią się zmieni a system i jakość życia pozostanie taka sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki przemysł zniszczony?Cały kraj w rękach żydów?Kogo Ty słuchasz i powtarzasz? Silniejszej gospodarki niż teraz nigdy w Polsce nie było ...
  No fakt. Zielona wyspa. Od lewa do prawa tylko niedojrzałe mirabelki i szczaw. Tylko żyć a nie umierać w lemingstanie.   Uważaj co palisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Obarczać najbardziej winą,trzeba ruskich którzy rozkradli nasz kraj do cna...
Fakt, nasi stawiali fabryki, huty i cukrownie a oni je wywozili do siebie. Całe szczęście, że nie wszystko mieściło się na wagony i po 1989 można było co nieco opchnąć komu trzeba tak jak cukrownie w naszym regionie.   Była też i Jałta tylt tylko, że Stalin raczej sam nie siedzial przy tamtym stole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencką hołotę,teraz komuchy żydy chcą ten naród 'MOCARZEM' i ogólnie innymi ogłupiającymi środkami  i chemią,domestosem wykończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styropian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto ku*** sielanka, w Niemczech zarabiają 8,8 euro na godzinę a u nas 8,5 zł, bo resztę złodzieje garną dla siebie, zgadza sie są jednostki co zarabiają dużo ale jest bieda, dlaczego np. najniższe wynagrodzenia nie są unijne, wtedy prywaciarz niech płaci i sam żyje za mniejsze pieniądze, a nie prywaciarz, rok-dwa prowadzenia firmy piękny dom, samochód, wczasy za granicą, niepracująca żona, i ci parki tj. pracownicy są w stanie na to zapracować, a sami zarabiają najniższa, bo mało spotykam zakładów płacących uczciwie, jedynie płacą to co muszą tj. najniższą. Gdzie są ci solidarnościowcy, dlaczego nie wyjdą na ulicę i domagają się aby ci na dole żyli godnie. A to, że zostaliśmy oszukani to prosty przykład na wałęsie, prawdopodobnie był to zakładowy obibok, no i biedaczysko w tym czasie tak wygrywał w totka, że był w stanie tą swoją drużynę co ją spłodził  z danką utrzymać. Także widać kto brał udział w tych strajkach. Tym co się pracować nie chciało i aby im czas zleciał to wymyślali wszystko jedynie nie pracę, bo to dla nich było za ciężko a teraz karzą nam zapierdalać po 14 godzin dziennie, idioci. Zmęczony pracownik też jest niewydajny.,do tego mało opłacany ma w dupie zakład, tak jak np. ja, robię bo muszę ale pierdolę, za te grosze to niech właściciel idiota pracuje, z niewolnika nie ma pracownika, to do pracodawców nie dotrze bo są za tępi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto ku*** sielanka, w Niemczech zarabiają 8,8 euro na godzinę a u nas 8,5 zł, bo resztę złodzieje garną dla siebie, zgadza sie są jednostki co zarabiają dużo ale jest bieda, dlaczego np. najniższe wynagrodzenia nie są unijne, wtedy prywaciarz niech płaci i sam żyje za mniejsze pieniądze, a nie prywaciarz, rok-dwa prowadzenia firmy piękny dom, samochód, wczasy za granicą, niepracująca żona, i ci parki tj. pracownicy są w stanie na to zapracować, a sami zarabiają najniższa, bo mało spotykam zakładów płacących uczciwie, jedynie płacą to co muszą tj. najniższą. Gdzie są ci solidarnościowcy, dlaczego nie wyjdą na ulicę i domagają się aby ci na dole żyli godnie. A to, że zostaliśmy oszukani to prosty przykład na wałęsie, prawdopodobnie był to zakładowy obibok, no i biedaczysko w tym czasie tak wygrywał w totka, że był w stanie tą swoją drużynę co ją spłodził  z danką utrzymać. Także widać kto brał udział w tych strajkach. Tym co się pracować nie chciało i aby im czas zleciał to wymyślali wszystko jedynie nie pracę, bo to dla nich było za ciężko a teraz karzą nam zapier***ać po 14 godzin dziennie, idioci. Zmęczony pracownik też jest niewydajny.,do tego mało opłacany ma w du*** zakład, tak jak np. ja, robię bo muszę ale pier***ę, za te grosze to niech właściciel idiota pracuje, z niewolnika nie ma pracownika, to do pracodawców nie dotrze bo są za tępi.
  miało być - w niemczech 8,5 euro 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W nagrodę należy rozstrzelać cały skład osobowy tzw"okrągłego stołu". Nie wiem jak się czują ludzie,którym blaszki zawieszono,bo one nic nie znaczą.Dla niektórych to w sam raz,ale dla zasłużonych to kompromitacja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tym wszystkim żyd stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto ku*** sielanka, w Niemczech zarabiają 8,8 euro na godzinę a u nas 8,5 zł, bo resztę złodzieje garną dla siebie, zgadza sie są jednostki co zarabiają dużo ale jest bieda, dlaczego np. najniższe wynagrodzenia nie są unijne, wtedy prywaciarz niech płaci i sam żyje za mniejsze pieniądze, a nie prywaciarz, rok-dwa prowadzenia firmy piękny dom, samochód, wczasy za granicą, niepracująca żona, i ci parki tj. pracownicy są w stanie na to zapracować, a sami zarabiają najniższa, bo mało spotykam zakładów płacących uczciwie, jedynie płacą to co muszą tj. najniższą. Gdzie są ci solidarnościowcy, dlaczego nie wyjdą na ulicę i domagają się aby ci na dole żyli godnie. A to, że zostaliśmy oszukani to prosty przykład na wałęsie, prawdopodobnie był to zakładowy obibok, no i biedaczysko w tym czasie tak wygrywał w totka, że był w stanie tą swoją drużynę co ją spłodził  z danką utrzymać. Także widać kto brał udział w tych strajkach. Tym co się pracować nie chciało i aby im czas zleciał to wymyślali wszystko jedynie nie pracę, bo to dla nich było za ciężko a teraz karzą nam zapier***ać po 14 godzin dziennie, idioci. Zmęczony pracownik też jest niewydajny.,do tego mało opłacany ma w du*** zakład, tak jak np. ja, robię bo muszę ale pier***ę, za te grosze to niech właściciel idiota pracuje, z niewolnika nie ma pracownika, to do pracodawców nie dotrze bo są za tępi.
Bolka Moskwa przysłała z Wachowskim-aniołem stróżem na czele,wszystko było obliczone na wydymanie i ukartowane,tak miało być aby potem oddać bezboleśnie władzę na powrót żydokomunie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawdzięczamy im wolność ? ;-))))))))))))))))))))))))) Historia oceni ich naiwność i głupotę , a nie banda cwaniaczków, która dzięki nim nic nie robiąc, zagarnęła gigantyczną kasę , a miliony skazała na banicję !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naplułbym im w oczy , ale szkoda tej biednej grupy starców i mojej śliny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...